Projektowanie i tworzenie stron, sklepów oraz aplikacji internetowych.

Projektujemy, tworzymy
i modernizujemy nowoczesne strony, internetowe sklepy oraz aplikacje www z możliwością ich edycji przez klienta. Przenieś swój biznes na nowy poziom, dzięki profesjonalnej stronie wraz z usługą pozycjonowania, kampanii online,  serwisu i aktualizacji. Rozwiń swoją firmę w Internecie dzięki kompleksowym i gotowym rozwiązaniom na potrzeby każdej firmy. Nasza siedziba mieści się w Gdyni, ale obsługujemy klientów z całego kraju i zagranicy.

Projektowanie i tworzenie stron, sklepów oraz aplikacji internetowych

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE

Strony internetowe

Projektujemy rozwiązania informatyczne na potrzeby wielu branż, zawsze starając się, aby nasze projekty graficzne wygrywał walkę o uwagę klientów w świecie tak bardzo przesyconym reklamą. Nasze strony internetowe są aktualizowane, posiadają przejrzysty panel klienta WordPress oraz doskonale się pozycjonują. 

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe dopasowane do Twoich potrzeb. W oparciu o silnik Woocomerce nasze sklepy internetowe są proste w obsłudze, intuicyjne oraz funkcjonalne. Integracje z popularnymi systemami księgowo-magazynowymi, płatnościami on-line oraz firmami kurierskimi nigdy niebyły tak proste. 

Aplikacje internetowe

Interesuje cię sprzedaż subskrypcji do np. udostępniania kursów lub szkoleń online? Czy może witryna  zajmującą się katalogowaniem i promocją ogłoszeń albo system rezerwacji pokoi czy domków? Nasze możliwości są nieograniczone. Skorzystaj z naszego formularza i pozwól nam przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.

Blog, Czasopisma

Chcesz prowadzić własnego bloga lub czasopismo online?Poznaj koniecznie możliwości, które możemy ci zaproponować. Blog pozwala na szybkie wprowadzanie zmian, czy aktualizacji lub dodawanie nowych elementów. Jest łatwy w obsłudze, a przez to przyjazny, nawet dla osób nieposiadających dużej wiedzy informatycznej. 

Wybrane realizacje stron internetowych na żywo!

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Dobrze zaprojektowana lub zmodernizowana własna strona internetowa to klucz do sukcesu wielu organizacji. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby Twoja firma mogła rozwinąć skrzydła w tej dziedzinie marketingu internetowego. Do naszych realizacji podchodzimy wielopłaszczyznowo. Zawsze zaczynamy od analizy, audytu dotychczasowych działań oraz ich skuteczności. Następnie dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie nasze strony internetowe, posiadają intuicyjny panel zarządzania treścią, który skonfigurujemy specjalnie na wasze potrzeby!

DZIĘKI NASZEMU PANELOWI SAMI MOŻECIE:

– Dodawać / Edytować produkty
– Dodawać / Edytować artykułu
– Dodawać / Edytować texty
– Dodawać / Edytować oferty typu szkolenia, domki, pokoje
– Dodawać / Edytować tłumaczenia
– Dodawać / Edytować banery reklamowe i pop’upy
– Generować kody rabatowe
– Przeglądać statystyki wejść oraz sprzedaży
– Konfigurować ustawienia SEO

Czegoś zabrakło? Nie ma problemu, zrobimy to dla was!

NASZE STRONY INTERNETOWE WYRÓŻNIA:

  • BRAK STAŁYCH OPŁAT MIESIĘCZNYCH! Współpracując z nami otrzymujesz własną stronę internetową! Dzięki temu nie ponosisz stałych miesięcznych opłat za dzierżawienie usługi, jak w przypadku wielu popularnych platform! 
  • BRAK LIMITÓW! Chcesz prowadzić sklep, bloga, system wynajmu? W przypadku naszych aplikacji nie ma żadnych limitów postów, stron, produktów czy usług!
  • MORZE MOŻLIWOŚCI! Nasze strony, sklepy i aplikacje oparte są o najpopularniejsze systemy zarządzania treścią takie jak wordpress czy woocommerce dzięki, czemu masz dostęp do dziesiątek tysięcy rozszerzeń społecznościowych, dzięki którym Twoja strona będzie jeszcze wyjątkowa!
  • NIEZAWODNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO! Nasze strony internetowe są zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju atakami, oraz systematycznie kopiowane w celu zapewnienia naszym Klientom 100% gwarancji funkcjonalności i bezpieczeństwa przez 99,99% czasu.
  • UNIKATOWY WYGLĄD! Każda nasza realizacja oparta jest na indywidualnie przygotowanym projekcie przez nas lub przez Naszych klientów! Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na wdrażanie nawet tych najbardziej skomplikowanych projektów.
  • SZYBKOŚĆ!  Wszystkie nasze strony internetowe po wdrożeniu przechodzą restrykcyjne testy wydajnościowe oraz proces optymalizacji treści w celu zapewnienia optymalnej wydajności.

SYSTEMY ZARZĄDZANIA STRONAMI

Używamy tylko najbardziej zaawansowanych
i znanych systemów zarządzania treścią CMS.
Dzięki temu nasze sklepy są niezwykle wydajne, przyjazne użytkownikom, intuicyjne, bezpieczne i funkcjonalne.

RESPONSYWNOŚĆ W STANDARDZIE

Strona responsywna lub ang. responsible web design (RWD) – to strona, która dopasowuje swoją szerokość i układ elementów do rozdzielczości, na jakiej jest wyświetlana. 

Takie strony są trudniejsze do wykonania, dlatego często nadal bagatelizuje się wykonanie pełnego RWD. Zamawiając swoją stronę w naszej agencji reklamowej, masz gwarancję użyteczności
i prawidłowego wyświetlania
treści na każdym urządzeniu oraz oprogramowaniu.

WYCENIARKA WWW

Hit, sprawdź koniecznie nasza wyceniarkę stron i sklepów online. Zalewie w 5 minut poznaj koszt strony internetowej.

CENNIK I FAQ

Cena strony internetowej i najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi.

MASZ JUŻ SKLEP ONLINE? SPRAWDŹ, RÓWNIEŻ OFERTĘ NA POZYCJONOWANIE
I KAMPANIE ONLINE.

Nasza agencja marketingowa skupia się nie tylko na projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, ale również na czynnościach, które powinny nastąpić po jej stworzeniu tj. zgłoszenia do google, mapa witryny, certyfikaty bezpieczeństwa, usługi google, aktualizacje to tylko niektóre z czynności, w których wyręczamy naszych klientów. 

Nie ważne gdzie znajduje się Twoja firma! Wykonywaliśmy strony internetowe dla klientów z takich miast jak: Warszawa,  Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Kraków, Łódź, Gdynia, Radom, Toruń,Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Częstochowa, Rzeszów, Kielce, Zielona Góra, Rybnik, Opole, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Olsztyn, Bielsko-Biała, Białystok, Katowice, Kostrzyn, Rumia, Reda, Wejherowo, Sopot.

Interesuje cię nasza oferta?

lub

ZADZWOŃ: 698334178