POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH GDYNIA, GDAŃSK, WARSZAWA, CAŁA POLSKA

Chociaż pozycjonowanie stron internetowych może być złożonym i czasochłonnym procesem, korzyści mogą być tego warte. Udana kampania SEO może pomóc witrynie zająć wyższą pozycję na stronach wyników wyszukiwania (SERP), co może prowadzić do zwiększonego ruchu i konwersji. Dla firm może to oznaczać więcej potencjalnych klientów i sprzedaży; dla osób fizycznych może to oznaczać większą widoczność
i ekspozycję.

Jeśli chcesz zająć się pozycjonowaniem stron internetowych we własnej witrynie, dostępnych jest wiele zasobów, które pomogą Ci rozpocząć

Co oznacza pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie firmy w internecie to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania przeglądarek internetowych. Najczęściej pozycjonowanie bazuje na technikach dopasowania zgodności z rygorystycznymi wytycznymi danej przeglądarki, w celu zwiększenia pozycji w rankingu organizacji pozycjonującej się. W uproszczeniu wpisując w wyszukiwarce np. Google dowolne hasło, otrzymujemy listę stron internetowych, które są przez wyszukiwarkę uznane jako najlepiej pasujące do danego hasła.

Czy pozycjonowanie stron www w Gdyni i Gdańsku jest ważne?

Z biegiem lat pozycjonowanie firmy w internecie zgodnie z danymi GUS odnośnie liczby osób korzystających z internetu przedstawionymi poniżej, staje się koniecznością!  Obserwujemy wręcz masowe odchodzenie od tradycyjnych form reklamy takich jak druk ulotek czy plakatów na poczet pozycjonowania i promocji firm w Sieci. 

Pozycja firmy, na której znajduje się strona na liście wyników wyszukiwania. Im wyżej się znajduje, tym większy odsetek osób, które wpisały konkretną frazę, kliknie dany wynik i przejdzie na naszą stronę. W Internecie znaleźć można dość zróżnicowane statystyki, ale poglądowo można przyjąć, że wartości te przedstawiają się następująco:

Pozycja
% osób, które kliką w link na tej pozycji
1
50%
2
36%
3
29%
20
11%

Jak widać różnica w popularności odwiedzanych witryn, między topowymi pozycjami a tymi na dalszym planie jest znacząca. Nie trudno wywnioskować że właśnie dlatego pozycjonowanie może mieć kluczowy wpływ na funkcjonowanie i rozwój danej organizacji i staje się absolutną koniecznością

Wyniki badań

Jak wynika z raportu Głównego Urzędu Statystycznego pt. ”Polska w liczbach 2019”, aż 84,2 procenta polskich gospodarstw domowych w roku 2018 posiadało dostęp do Internetu. 
Czy wiesz że…?
Główny Urząd Statystyczny zbadał także, jak wielu z nas codziennie korzysta z Internetu. Okazuje się, że w 2018 roku około 22 milionów osób w wieku od 16 do 74 lat regularnie, przynajmniej raz każdego dnia, łączyło się z Siecią.

Korzyści współpracy z naszą agencją w zakresie pozycjonowania wizerunku w internecie.

Kompleksowa analiza organizacji wraz z analizą trendów. 

Pozycjonowanie firmy w 100% zgodne z wytycznymi tych przeglądarek. 

Działania dodatkowe mające na celu propagację Twojej oferty w internecie.

ZNAMY KLUCZ TWOJEGO SUKCESU!

Nasza strategia pozycjonowanie opiera się o generowanie wizerunku sprzyjającego optymalizacji konwersji.

Już na początku naszych działań związanych z pozycjonowaniem prowadzimy wnikliwe analizy konwersji danych słów kluczowych oraz poodejmujemy działania w celu ich ciągłej optymalizacji, w których skład wchodzą między innymi:

Dlaczego my?

Pozycjonowanie stron internetowych to skomplikowany proces składający się z wielu różnych czynników, który wpływa ostatecznie na obecność danej strony internetowej na pierwszej stronie wyników Google. 

Każda strategia pracy musi być długoterminowa i dokładnie przemyślana, a witryna powinna zawierać wartościowe i unikalne treści wszelkiej formy. Pozycjonujemy zarówno firmy usługowe na wybrane słowa kluczowe, jak i sklepy internetowe często nawet na kilkadziesiąt słów kluczowych! 

Oferty innych firm często opierają się o podstawowe czynności pozycjonowania związane główne z redagowaniem textów, co nie koniecznie przynosi zakładane korzyści. 

 

Nasza Agencja podchodzi do tej tematyki niezwykle kompleksowo już od strony odpowiednich modyfikacji kodu samej witryny internetowej, poprzez wszelkie inne działania marketingowe wchodzące w skład naszej oferty co poza korzyściami samego pozycjonowania przynosi również korzyści wizerunkowe  danej organizacji.

Co nas wyróżnia

Kompleksowa oferta

Grafika komputerowa, Fotografia , Copywriting, Wideo, Animacja. 

Analiza i planowanie

Zaawansowane narzędzia programistyczne.

Kadra

Kadra profesjonalistów w każdej z dziedzin niezbędnych do prawidłowego pozycjonowania. 

Doświadczenie

Ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu i pozycjonowania.

starter

8.99 P/Mo

Mauris pellentesque tortor consequat id porta. Sodales ut etis sit amet nisl purus in mollis.

freelance

24.99 P/Mo

Mauris pellentesque tortor consequat id porta. Sodales ut etis sit amet nisl purus in mollis.

agency

49.99 P/Mo

Mauris pellentesque tortor consequat id porta. Sodales ut etis sit amet nisl purus in mollis.

Wpływ pozycjonowania na odwiedzalność witryny.

Źle przygotowana i zoptymalizowana witryna internetowa nie przyniesie wam zbyt wielu dodatkowych korzyści, ponieważ będzie zwyczajnie nie widoczna dla potencjalnych klientów. Dobrze zoptymalizowana i wypozycjonowana witryna może wygenerować parokrotnie większy ruch w porównaniu do kampanii płatnych.

 

Zainteresowany?

Wypełnij niezobowiązujący formularz, zobacz ofertę, którą przygotujemy dla Ciebie!

Wysłanie formularza do niczego nie zobowiązuje, a pomoże nam przyjrzeć się Twojej firmie i przedstawić ofertę idealnie dopasowaną do  potrzeb.

5/5 - (9 votes)