POZYCJONOWANIE stron i obsługa reklam Google, reklam facebook.

Agencja interaktywna Brand-Vision dopasuje kampanię jej cel i budżet do Twoich celów i możliwości. 

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Reklamy Google w wyszukiwarce, mapach google, sieci reklamowej  i więcej…
  • Reklamy facebook w wiadomościach, na tablicy, promocje postów i więcej…
  • Reklamy Instagram posty sponsorowane, kup teraz, polub unpage i więcej…   

Skorzystamy z remarketingu, banerów, reklamy na YouTube, . Zajmiemy się analityką kampanii przy wykorzystaniu Google AdWords i business facebook.  Kampanię poprowadzą tylko certyfikowani specjaliści Google AdWords! 

Dedykowana oferta Google AdWords dla sklepów internetowych. Reklamy tekstowe i graficzne, dynamiczny remarketing produktów i kategorii, Google Merchant Center, business facebook dynamiczna reklama w wyszukiwarce (DSA), newsletter Google i pełna analityka kampanii – zobacz co możemy zrobić dla Twojego sklepu.

Audyt organizacji wraz z analizą trendów. Przygotowanie odpowiedniach słów kluczowych, banerów reklamowych, tekstów oraz reklam video.

Dedykowana oferta Google AdWords oraz business facebook dla sklepów internetowych i firm, dynamiczny remarketing produktów i kategorii, Google Merchant Center i katalog FB

Prowadzimy kampanie eksportowe kierowane na wszystkie języki i kraje. Współpracujemy z 73 tłumaczami, w tym z native speakerami.

Nasi eksperci zdali egzamin z wiedzy z zakresu wszystkich typów kampanii Adwords. Dzięki czemu masz pewność profesjonalnej obsługi.


Pozycjonowanie stron internetowych, SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to skomplikowany proces składający się z wielu różnych czynników, który wpływa ostatecznie na obecność danej strony internetowej na pierwszej stronie wyników Google. 

Każda strategia pracy musi być długoterminowa i dokładnie przemyślana, a witryna powinna zawierać wartościowe i unikalne treści. Pozycjonujemy zarówno firmy usługowe na wybrane słowa kluczowe, jak i sklepy internetowe na kilkadziesiąt słów kluczowych. Przeprowadzamy również optymalizacje witryn pod tzw. „długi ogon”.

Wpływ pozycjonowania na odwiedzalność witryny.

Źle przygotowana i zoptymalizowana witryna internetowa nie przyniesie wam zbyt wielu dodatkowych korzyści, ponieważ będzie zwyczajnie nie widoczna dla potencjalnych klientów. Dobrze zoptymalizowana i wypozycjonowana witryna może wygenerować parokrotnie większy ruch w porównaniu do kampanii płatnych.