Cieszymy się, że wyrażacie Państwo zainteresowaniem współpracą z Firmą BrandVision. Czekamy na ciekawe propozycje współpracy w każdym z tematów, jakie w tej niezwykle ważnej dla nas kwestii przygotowaliśmy.

oferujesz usługi marketingowe?

Brand Vision chętnie nawiązuje współpracę z każdą firmą, oferującą usługi czy produkty w dziedzinie marketingu i reklamy. więcej...

szczegóły

Wspólpraca z nami jest idealną alternatywą na zwiększenie przychodów z prowadzonej działalności dla firm sprzedających usługi, produkty marketingowe.​
KONTAKT

szukasz brand menagera?

Brand Manager zajmuje się dbałością o wizerunek i rozpoznawalność marki.
więcej...

JEST ODPOWIEDZIALNY ZA

Przeprowadzanie kampanii reklamowych i promocja marki. Prezentacja produktu/usługi oraz jego sprzedaż. Monitorowanie rynku i działań konkurencji.
OFERTA

chcesz poznać ofertę?

Nasza oferta skierowana jest do startupów oraz firm o ugruntowanej pozycji na rynku.
więcej...

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Nasi pracownicy, to eksperci w branży marketingu. Jeżeli szukasz doświadczonego partnera w zakresie promocji i reklamy, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania.
OFERTA

Usługa "Brand Manager"

Pomysł narodził się podczas częstych rekrutacji pracowników w dotychczasowo obsługiwanych przez nas firmach. Wspólnie stwierdziliśmy, że w dzisiejszym natłoku informacji, każdy pracodawca chciałby współpracować w kluczowych dla firmy kwestiach z jednym stałym zaufanym partnerem.

Czemu warto ?

Dlatego też wychodzimy na przeciw z usługą „Brand Manager” Płacąc tyle samo co za jedną osobę na stanowisku kierowniczym. Zatrudniacie całą firmę z olbrzymim zapleczem marketingowym, wiedzą oraz co najważniejsze doświadczeniem, które do tej pory pomogło nam zakończyć sukcesem tysiące projektów.

Co wchodzi w podstawowy skład obslugi:

1. Strategia
2. Branding
3. Social Media
4. Treści Firmowe
5. Kreacja nadzór
6. E-commerce
7. Relacje z klientami