Pasja, która generuje zysk,
to najlepsza inwestycja

BRAND VISION

WE DO MAGIC, THEY SAY.

Nasz zespół nie jest duży, ale wyraźnie dzieli się na specjalistów, których osiągnięcia i aspiracje połączyły się w kompletną usługę. Należy do niego pion produkcyjny odpowiedzialny za dobór odpowiednich materiałów i technologii , grupa kreatywna tworząca dokumentacje, projekty, budżety oraz kampanie (marketingowe oraz PR), jak również dział web development odpowiedzialny za tworzenie i wdrożenia elektronicznych form przekazu informacji.

Stoimy za sterami na każdym etapie produkcji poszczególnych elementów strategii, kampanii oraz projektów graficznych czy wreszcie reklam. Osobiście tworzymy propozycję planu, harmonogram poszczególnych działań, precyzyjne kosztorysy oraz kontaktujemy się z podwykonawcami, mając tym samym ciągłą kontrolę oraz wpływ na prace. Zadanie oddelegowane przez Państwa pozostaje w naszych rękach do briefu do realizacji – to wyjątkowa propozycja!

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty i usługi były najwyższej jakości. Wiele firm zaufało naszemu doświadczeniu oraz talentowi – mamy nadzieję, że  znajdzie się wśród nich również logo Państwa firmy.

Secret Lashes

Kompleksowa obsługa marketingowa wykorzystująca całe spektrum naszej oferty.

Secret Avenue

Branding oraz działania promocyjne.

Rental Park

Obsługa powierzchni reklamowych.

Invest Comfort

Projekty i wykonanie wszelkich reklam zewnętrznych oznakowań itp.

Inni

VTS, Unique Club & Lounge, Sopocka Szkoła Wyższa, Górski Deweloper, Radio Eska

Poznaj nasz zespół

PROJEC MENAGER

Dawid Wojciechowski

Założyciel marki Brand-Vision ekspert w swojej branży, przedsiębiorca. Wykształcenie w kierunku zarządzania i marketingu. Ponad 14 lat doświadczenia popartego wiedzą i bardzo dobrymi referencjami. Stoi za sterami wszystkich projektów Brand-Vision. Stały uczestnik seminariów i badań branżowych. 

social/PR/CONTENT MANAGER

Paulina Jóźwiak

Zaangażowana w opracowywanie i przygotowywanie zawartości merytorycznej wszelkich projektów marketingowych. Specjalista w swojej branży z ponad 10 letnim doświadczeniem. Autorka setek artykułów i opracowań marketingowych. 

WEB DEWELOPER/back end developer

Robert Krupiński

Odpowiedzialny za cały dział IT. Geniusz świata programistyki. Jak sam uważa nie ma rzeczy nie możliwych. I z tą myślą pokazuje na codzień naszym klientom, że to prawda.

engineer

Krzysztof Wierzbicki

Ekspert komunikacji z wszelkimi maszynami tnącymi i frezującymi. Już od lat Tworzy dla naszych klientów to, co są w stanie Sobie tylko wyobrazić. 

PROJECT DESIGN

Grzegorz Wysocki

Odpowiedzialny za opracowanie materiałów graficznych, projektów oraz wszelkich innych opraw wizualnych. Z Naturalnym talentem artystycznym i pasją w swoim zawodzie, 

O mnie

Dawid Wojciechowski

CEO / BRAND MANAGER / PROJECT MANAGER / BACK END DEVELOPER /

Założyciel marki Brand-Vision ekspert w swojej branży, przedsiębiorca. Wykształcenie w kierunku zarządzania i marketingu. Ponad 14 lat doświadczenia popartego wiedzą i bardzo dobrymi referencjami. Stoi za sterami wszystkich projektów Brand-Vision. Stały uczestnik seminarów i badań branżowych. Jego celem jest szerzenie najlepszych praktyk marketingu, wprowadzanie najnowszych rozwiązań oraz pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich organizacji oraz polskiej gospodarki. 

Reklama we wszelkiej formie i postaci to nasza specjalność !

Produkcyjnie

-Pełna obsługa studio graficznego (od projektu do   produktu) w zakresie wszelkiej dostępnej technologii   wydruku bez ograniczeń formatowych.
-Pełna obsługa produkcji reklamy zewnętrznej ( od   projektu do produktu ) Kasetony, pylony, tablice   reklamowe , szyldy reklamowe, kasetony, litery ze   styroduru, standy.

Wizerunkowo

-Kreacja wizerunku według wytycznych oraz przy   zachowaniu systematyczności i kreatywnych rozwiązań.
-Kreacja tekstów i planowanie publikacji.
-Kontakty z mediami w kwestiach promocyjnych /   tworzenie pakietów i ofert w oparciu o potrzeby klienta

Marketingowo

-Kreacja i proponowanie produktów i pakietów w oparciu   o aktualne potrzeby rynkowe
-Inicjowanie działań mających na celu wnikliwą analizę   potrzeb klientów indywidualnych i grupowych
-Analiza opinii i proponowanie zmian mających na celu   wyjście naprzeciw oczekiwaniom
-Wskazanie i wyraźne zaakcentowanie różnic na tle   konkurencji w komunikacji
-Pełne wsparcie organizacji pod kątem IT