Pasja, która generuje zysk to najlepsza inwestycja

BRAND VISION

WE DO MAGIC, THEY SAY.

Nasz zespół nie jest duży, ale wyraźnie dzieli się na specjalistów, których osiągnięcia i aspiracje połączyły się w kompletną usługę. Należy do niego pion produkcyjny odpowiedzialny za dobór odpowiednich materiałów i technologii , grupa kreatywna tworząca dokumentacje, projekty, budżety oraz kampanie (marketingowe oraz PR), jak również dział web development odpowiedzialny za tworzenie i wdrożenia elektronicznych form przekazu informacji.

Stoimy za sterami na każdym etapie produkcji poszczególnych elementów strategii, kampanii oraz projektów graficznych czy wreszcie reklam. Osobiście tworzymy propozycję planu, harmonogram poszczególnych działań, precyzyjne kosztorysy oraz kontaktujemy się z podwykonawcami, mając tym samym ciągłą kontrolę oraz wpływ na prace. Zadanie oddelegowane przez Państwa pozostaje w naszych rękach do briefu do realizacji – to wyjątkowa propozycja!

ZaufALO NAM JUŻ TYSIĄCE KLIENTÓW, ALE SZCZEGÓLNIE PAMIĘTAMY O:

Zadowolenie Klienta jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty i usługi były najwyższej jakości. Wiele firm zaufało naszemu doświadczeniu oraz talentowi – mamy nadzieję, że  znajdzie się wśród nich również logo Państwa firmy.

Rental Park

Obsługa powierzchni reklamowych.

Secret Lashes

Kompleksowa obsługa marketingowa wykorzystująca całe spektrum naszej oferty.

VTS

Reklama multimedialna

Diva-factory.pl

Kompleksowa realizacja nowego marketingu online w tym budowa sklepu internetowego i prowadzenie działań promocji online.

Bursztynowysen.pl

Kompleksowa działania wizerunku i promocji online w tym również realizacja strony www

Secret Avenue

Branding oraz działania promocyjne.

Invest Comfort

Projekty i wykonanie reklam zewnętrznych oznakowań itp.

Luxury Brands Boutique

Kompleksowa usługa marketingu online w tym budowa i wdrożenie nowoczesnego sklepem internetowego wraz z działaniami promocyjnymi.

Sopocka Szkoła Wyższa

Projekty i wykonanie reklam wielkoformatowych

Ova.com.pl

Wdrożenie sklepu internetowego wraz z promocją produktów.

OPINIE GOOGLE

IVANNA ANDRUSYSHYN
Pierwsza tak profesjonalna firma, z którą się spotkałam i nareszcie koniec z poprawkami w nieskończoność mojej strony, dziękuje Panie Dawidzie za wszystko!
Klient
Anna W.
Cieszę sie, że trafiłam na na Pana Dawida, wcześniejsza firma okazała się totalnym nie porozumieniem, ale na szczęście wszystko szybko udało się poprawić, nasza strona rewelacyjna, na pewno zostanę stałym klientem. Szczerze polecam
Klient
Daria K.
Polecam usługi tej agencji. Pan Dawid robił mi stronę. Bardzo kreatywny człowiek, słucha oczekiwań Klienta i dobrze doradzi. Do tego posiada dużą wiedzę i doświadczenie odnośnie robienia stron oraz pozycjonowania. Warto skorzystać z jego usług jeśli się chce być widocznym w internecie i przyciągnąć nowych Klientów.
Klient
Narine V.
Pełen profesjonalizm. Jestem pod wielkim wrażeniem. Serdecznie dziękuję i polecam z całego serca!!!
Klient
Uta B.
Polecam Firmę Brand-Vision robi super strony bardzo dobrze pozycjonuje, jestem bardzo zadowolony z ich pracy to jest świetna współpraca. POLECAM !!
Klient
Paulina K.
Polecam uslugi agencji. Profesjonalnie i z pelnym zaangażowaniem podchodzą do projektów.
Klient

Nasz zespół

Dawid Wojciechowski

Ekspert marki Brand-Vision.pl Mistrz  w swojej branży, przedsiębiorca. Wykształcenie w kierunku zarządzania i marketingu. Ponad 14 lat doświadczenia popartego wiedzą i bardzo dobrymi referencjami. Stoi za sterami wszystkich projektów Brand-Vision. Stały uczestnik seminarów i badań branżowych. Jego celem jest szerzenie najlepszych praktyk marketingu, wprowadzanie najnowszych rozwiązań oraz pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich organizacji oraz polskiej gospodarki. 

Daria Lemańczyk

Zaangażowana w opracowywanie i przygotowywanie zawartości merytorycznej wszelkich projektów marketingowych. Specjalista w swojej branży z ponad 10 letnim doświadczeniem. Autorka setek artykułów i opracowań marketingowych. 

Gwarantujemy ci

icons8-idea-100

INNOWACYJNOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ

icons8-omnichannel-100

WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE EXPERTÓW MARKETINGU, ZARZĄDZANIA ORAZ IT

icons8-solve-100

LEGENDARNE WSPARCIE I DOSTĘPNOŚĆ SYSTEMU MONITORINGU MARKI

Poznaj nasz zespół

PROJEC MENAGER

Dawid Wojciechowski

Założyciel marki Brand-Vision ekspert w swojej branży, przedsiębiorca. Wykształcenie w kierunku zarządzania i marketingu. Ponad 14 lat doświadczenia popartego wiedzą i bardzo dobrymi referencjami. Stoi za sterami wszystkich projektów Brand-Vision. Stały uczestnik seminariów i badań branżowych. 

social/PR/CONTENT MANAGER

Paulina Jóźwiak

Zaangażowana w opracowywanie i przygotowywanie zawartości merytorycznej wszelkich projektów marketingowych. Specjalista w swojej branży z ponad 10 letnim doświadczeniem. Autorka setek artykułów i opracowań marketingowych. 

WEB DEWELOPER/back end developer

Robert Krupiński

Odpowiedzialny za cały dział IT. Geniusz świata programistyki. Jak sam uważa nie ma rzeczy nie możliwych. I z tą myślą pokazuje na codzień naszym klientom, że to prawda.

engineer

Krzysztof Wierzbicki

Ekspert komunikacji z wszelkimi maszynami tnącymi i frezującymi. Już od lat Tworzy dla naszych klientów to, co są w stanie Sobie tylko wyobrazić. 

PROJECT DESIGN

Grzegorz Wysocki

Odpowiedzialny za opracowanie materiałów graficznych, projektów oraz wszelkich innych opraw wizualnych. Z Naturalnym talentem artystycznym i pasją w swoim zawodzie, 

O mnie

Dawid Wojciechowski

CEO / BRAND MANAGER / PROJECT MANAGER / BACK END DEVELOPER /

Założyciel marki Brand-Vision ekspert w swojej branży, przedsiębiorca. Wykształcenie w kierunku zarządzania i marketingu. Ponad 14 lat doświadczenia popartego wiedzą i bardzo dobrymi referencjami. Stoi za sterami wszystkich projektów Brand-Vision. Stały uczestnik seminarów i badań branżowych. Jego celem jest szerzenie najlepszych praktyk marketingu, wprowadzanie najnowszych rozwiązań oraz pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich organizacji oraz polskiej gospodarki. 

Reklama we wszelkiej formie i postaci to nasza specjalność !

Produkcyjnie

-Pełna obsługa studio graficznego (od projektu do   produktu) w zakresie wszelkiej dostępnej technologii   wydruku bez ograniczeń formatowych.
-Pełna obsługa produkcji reklamy zewnętrznej ( od   projektu do produktu ) Kasetony, pylony, tablice   reklamowe , szyldy reklamowe, kasetony, litery ze   styroduru, standy.

Wizerunkowo

-Kreacja wizerunku według wytycznych oraz przy   zachowaniu systematyczności i kreatywnych rozwiązań.
-Kreacja tekstów i planowanie publikacji.
-Kontakty z mediami w kwestiach promocyjnych /   tworzenie pakietów i ofert w oparciu o potrzeby klienta

Marketingowo

-Kreacja i proponowanie produktów i pakietów w oparciu   o aktualne potrzeby rynkowe.
-Inicjowanie działań mających na celu wnikliwą analizę   potrzeb klientów indywidualnych i grupowych
-Analiza opinii i proponowanie zmian mających na celu   wyjście naprzeciw oczekiwaniom
-Wskazanie i wyraźne zaakcentowanie różnic na tle   konkurencji w komunikacji
-Pełne wsparcie organizacji pod kątem IT

Internetowo

Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie programistycznym. Tworzymy nowoczesne, responsywne, interaktywne strony, sklepy i portale internetowe dostosowane do obecnych trendów i potrzeb organizacji.