Pasja, która generuje zysk to najlepsza inwestycja

BRAND VISION

WE DO MAGIC, THEY SAY.

Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w dostarczaniu skutecznych i kompleksowych rozwiązań dla firm z różnych branż.
Nasz zespół składa się z wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy łączą swoje umiejętności i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania marketingowe.

Jako agencja, jesteśmy odpowiedzialni za kompletną realizację projektów, od tworzenia strategii po koordynację wszystkich działań i nadzór nad ich realizacją. Oferujemy pełne wsparcie, od tworzenia planów i harmonogramów po ich kompleksowe wdrażanie, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością i efektywnością prac.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze stawiamy na jakość i skuteczność oferowanych przez nas usług.

ZaufALO NAM JUŻ TYSIĄCE KLIENTÓW, ALE SZCZEGÓLNIE PAMIĘTAMY O:

Rental Park

Obsługa powierzchni reklamowych.

Secret Lashes

Kompleksowa obsługa marketingowa wykorzystująca całe spektrum naszej oferty.

VTS

Reklama multimedialna

Diva-factory.pl

Kompleksowa realizacja nowego marketingu online w tym budowa sklepu internetowego i prowadzenie działań promocji online.

Bursztynowysen.pl

Kompleksowa działania wizerunku i promocji online w tym również realizacja strony www

Secret Avenue

Branding oraz działania promocyjne.

Invest Comfort

Projekty i wykonanie reklam zewnętrznych oznakowań itp.

Luxury Brands Boutique

Kompleksowa usługa marketingu online w tym budowa i wdrożenie nowoczesnego sklepem internetowego wraz z działaniami promocyjnymi.

Sopocka Szkoła Wyższa

Projekty i wykonanie reklam wielkoformatowych

Ova.com.pl

Wdrożenie sklepu internetowego wraz z promocją produktów.

OPINIE GOOGLE

IVANNA ANDRUSYSHYN
Pierwsza tak profesjonalna firma, z którą się spotkałam i nareszcie koniec z poprawkami w nieskończoność mojej strony, dziękuje Panie Dawidzie za wszystko!
Klient
Anna W.
Cieszę sie, że trafiłam na na Pana Dawida, wcześniejsza firma okazała się totalnym nie porozumieniem, ale na szczęście wszystko szybko udało się poprawić, nasza strona rewelacyjna, na pewno zostanę stałym klientem. Szczerze polecam
Klient
Daria K.
Polecam usługi tej agencji. Pan Dawid robił mi stronę. Bardzo kreatywny człowiek, słucha oczekiwań Klienta i dobrze doradzi. Do tego posiada dużą wiedzę i doświadczenie odnośnie robienia stron oraz pozycjonowania
Klient
Narine V.
Pełen profesjonalizm. Jestem pod wielkim wrażeniem. Serdecznie dziękuję i polecam z całego serca!!!
Klient
Uta B.
Polecam Firmę Brand-Vision robi super strony bardzo dobrze pozycjonuje, jestem bardzo zadowolony z ich pracy to jest świetna współpraca. POLECAM !!
Klient
Paulina K.
Polecam uslugi agencji. Profesjonalnie i z pelnym zaangażowaniem podchodzą do projektów.
Klient
Secret Lashes
"...Dziękujemy agencji reklamowej Brand-Vision za wielki wkład w rozwój naszej organizacji..."

Nasz zespół

Dawid Wojciechowski

Ekspert marki Brand-Vision.pl Mistrz w swojej branży, przedsiębiorca. Wykształcenie wyższe w kierunku zarządzania i marketingu. Ponad 20 lat doświadczenia popartego wiedzą i bardzo dobrymi referencjami. Stoi za sterami wszystkich projektów Brand-Vision. Stały uczestnik seminarów i badań branżowych. Jego celem jest szerzenie najlepszych praktyk marketingu, wprowadzanie najnowszych rozwiązań oraz pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich organizacji oraz polskiej gospodarki. 

Anna Wisinska

Zaangażowana w opracowywanie i przygotowywanie zawartości merytorycznej wszelkich projektów marketingowych. Specjalista w swojej branży z ponad 10 letnim doświadczeniem. Autorka setek artykułów i opracowań marketingowych. 

Gwarantujemy ci

icons8-idea-100

INNOWACYJNOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ

icons8-omnichannel-100

WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE EXPERTÓW MARKETINGU, ZARZĄDZANIA ORAZ IT

icons8-solve-100

LEGENDARNE WSPARCIE I DOSTĘPNOŚĆ SYSTEMU MONITORINGU MARKI

Reklama we wszelkiej formie i postaci to nasza specjalność!

Pełna obsługa studio graficznego (od projektu do   produktu) w zakresie wszelkiej dostępnej technologii   wydruku bez ograniczeń formatowych. Pełna obsługa produkcji reklamy zewnętrznej ( od   projektu do produktu ) Kasetony, pylony, tablice   reklamowe , szyldy reklamowe, kasetony, litery ze   styroduru, standy.

Kreacja wizerunku według wytycznych oraz przy  zachowaniu systematyczności i kreatywnych rozwiązań.
Kreacja tekstów i planowanie publikacji.
Kontakty z mediami w kwestiach promocyjnych /   tworzenie pakietów i ofert w oparciu o potrzeby klienta.

Kreacja i proponowanie produktów i pakietów w oparciu   o aktualne potrzeby rynkowe.
Inicjowanie działań mających na celu wnikliwą analizę   potrzeb klientów indywidualnych i grupowych. Analiza opinii i proponowanie zmian mających na celu   wyjście naprzeciw oczekiwaniom. Wskazanie i wyraźne zaakcentowanie różnic na tle konkurencji w komunikacji. 

Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie programistycznym. Tworzymy nowoczesne, responsywne, interaktywne strony, sklepy i portale internetowe dostosowane do obecnych trendów i potrzeb organizacji.

4.8/5 - (40 votes)