Darmowy Audyt
TWOJEGO
MARKETINGU ONLINE

Darmowy Audyt
TWOJEGO
MARKETINGU ONLINE

Gdy słowo „audyt” pojawia się w rozmowie, być może pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest kontrola podatkowa, a nie marketing. Bez obaw, nasz audyt marketingu online stanowi o wiele mniejsze obciążenie, a wynikające z niego korzyści są nieocenione. Jako rezultat, audyt ten przyniesie Twojej firmie szeroki zakres korzyści, identyfikując nowe możliwości oraz słabe strony, opierając się wyłącznie na informacjach publicznie dostępnych.

Jeżeli zastanawiasz się, czy z Twoją stroną internetową jest coś nie w porządku, trudno jest odnaleźć Twoją firmę w sieci, a pozycja wobec konkurencji słabnie, a zainteresowanie ofertą sukcesywnie maleje – nadszedł czas, aby zidentyfikować luki w strategii marketingowej Twojej organizacji!

 

Często zadawane pytania

  • Zbadanie witryny pod kątem błędów i bezpieczeństwa
  • Zbadanie witryny pod kątem SEO
  • Zbadanie ilosci i jakości odnośników do firmy 
  • Zbadanie mocnych słabych stron wizerunku firmy 

 

Wypełniając formularz zgłaszacie Państwo zainteresowanie przystąpieniem do przeprowadzenia audytu. Nasz pracownik będzie kontaktował się z Państwem w celu potwierdzenie zakresu i terminu.

 

Po zatwierdzeniu wniosku otrzymacie Państwo informację na adres email z terminem audytu, oraz więcej szczegółowych informacji.

 

Do przeprowadzenia darmowego audytu nie są wymagane żadne dodatkowe informacje poza tymi publicznymi dostępnymi. 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Co zyskasz?

Analizę marketingu online

Szerszą wiedzę na temat SWOJEJ organizacji

Spersonalizowaną ofertę

OPINIE EXPERTÓW MARKETINGU ONLINE

5/5 - (3 votes)