PORTFOLIO

POZNAJ
MOŻLIWOŚCI NASZEGO CENTRUM REKLAMY

Od projektu po wykonanie. Poznaj bogate portfolio Naszych realizacji. 

BRANDING SALONU SECRET AVENUE

Nasza agencja reklamowa wykonała Projekt z którego możemy być tylko dumni!  W skład zlecenia wchodziło przygotowanie logotypu firmy,  zaplanowanie oraz wykonanie podświetlanych przestrzennych liter! Wyklejenie witryn, projekt siatki wielko formatowej wraz z montażem, strona internetowa, projekty materiałów marketingowych, działania promocyjne w internecie, reklamy wewnątrz salonu, fotografia wnętrza, foto-relacja, animacje, film, event otwarcia. Dodatkowo działania PR mające na celu wzbudzenie jak największego zainteresowania salonem. 

 

STOISKA TARGOWE, ZABUDOWY

Proponujemy naszym obecnym i przyszłym klientom usługi od projektu do efektu. Współpraca z doświadczonymi projektantami – architektami pozwala nam zachować niepowtarzalność naszych produkcji i nawet z typowego stoiska systemowego potrafimy wyczarować małe dziełko. 

Jakość wykonania usług daje gwarancje na sukces marketingowy. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Wam jakość wykonywanych usług. Stoiska targowe to nieodzowny element reprezentacji firmy podczas różnego rodzaju imprez wystawienniczych. Ogromna konkurencja oraz najnowocześniejsze chwyty medialne i marketingowe zmuszają do ciągłego udoskonalania własnych strategii reklamowych. Oryginalne, interesujące i przykuwające uwagę stoiska targowe mogą więc stać jednym z kluczy do świadomości odbiorców i sukcesu marki.

REKLAMY ZEWNĘTRZE

Brand-vision to nowoczesna agencja reklamowa specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług reklamowych dla firm oraz instytucji. 
Działamy na wszystkich etapach realizacji projektu: od sformułowania propozycji, poprzez stosowną realizację -aż do fizycznej implementacji produktu. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, własny sprzęt produkcyjny oraz zaplecze techniczne umożliwiające bezpośrednie wykonawstwo zarówno pojedynczych projektów jak i dużych zamówień.W naszej ofercie znajdziesz: 

  • Tablicei  banery
  • pylony
  • konstrukcje stalowe
  • kasetony
  • litery i znaki 3D
  • stojaki reklamowe
  • elementy aranżacyjne
  • oklejanie samochodów

STRONY, SKLEPY INTERNETOWE

Sprzedawaj efektywniej, poprzez właściwie zaprojektowaną i wdrożoną platfomę e-commerce lub stronę www. Brand-Vision posiada ofertę dla tych większych ale również mniejszych firm. Nasze strony i sklepy powstaja na platformach Magento, Magento 2, Presta i WordPress co daje ci gwarancję prawidłowego funkcjonowania sklepu ale również prostotę obsługi jak również cała masę dodatkowych funkcjonalności sprzedażowych czy marketingowych! 

Interesuje cię integracja sklepu z programem księgowo-magazynowym?Nasze rozwiązania na pewno rozwiążą Twój problem i zminimalizują koszta obsługi zamówień!   

Jesteś zainteresowany szczegółową ofertą ? zadzwoń chętnie odpowiemy na Twoje pytania. 

 

PROJEKTY GRAFICZNE

Projektując podchodzimy do każdego projektu indywidualnie, czy to plakat, ulotka, katalog, strona internetowa, logo bądź jakiekolwiek inny projekt staramy się określić gust docelowych odbiorców, tak żeby przekaz był skierowany głównie do nich. Posługujemy się nie tylko talentem ale bardzo szeroką wiedzą w tematyce kolorystyki, typografi czy popartą badaniami skutecznością określonych form przekazu informacji.

Z uwagą przyglądamy się zmianom w dziedzinie komunikacji wizualnej na świecie. Nowe technologie rozwijają innowacyjne formy komunikacji. Branża reklamowa nie oparła się tym zmianom. Projekt graficzny musi się mierzyć z coraz to nowymi, większymi wyzwaniami. Przez długi czas dominowały publikacje drukowane, następnie pojawił się internet i liczne serwisy promocyjno-reklamowe. Od pewnego czasu obserwujemy inwazję opracowań multimedialnych.
Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, ale z całą pewnością należy się nastawić na coraz szybszy rozwój technologii multimedialnych i interaktywnych. Staramy się nieustannie poszerzać wiedzę i umiejętności, aby za tymi zmianami nadążyć – tylko w ten sposób możemy realizować naprawdę profesjonalne projekty graficzne. 

REKLAMY, ANIMACJE VIDEO

Chcesz przedstawić swoją Firmę czy historie produkt, w formie na jaką do tej pory mało kto mógł sobie pozwolić…dzięki naszej Agecji reklamowej  zrobisz to w stylu do pozazdroszczenia…, zaoszczędzając przy okazji krocie! 

Jesteśmy artystami i chcemy aby każdy nasz projekt był wyjątkowy subtelny i przede wszystkim ponadczasowy.