Kampanie Sem, Google Adwords, Facebook

Jeśli chcesz skutecznie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, skorzystanie z usług prowadzenia kampanii AdWords jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Dzięki niemu możesz dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców, dostosowując swoją reklamę do ich potrzeb i preferencji. Co więcej, wszystkie nasze sklepy i strony internetowe w pełni synchronizują się z usługami Google i Facebook, dzięki czemu Twoje kampanie SEM mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne i skuteczne.

Sprawdż korzyści

Zwiększ sprzedaż natychmiast

Specjalizujemy się w prowadzeniu bardzo skutecznych kampanii sprzedażowych. W tym również sklep google oraz facebook shop.

 • Kampnie Google Ads
 • SEO i Pozycjonowanie
 • Kampanie FB Ads
 • Kampanie Zakupowe

Zwiększ rozpoznawalność marki

Tworzymy kampanie re-marketingowe oparte o listy wszystkich osób, które miały kontakt z Twoją stroną, sklepem, profilem Fb czy Instagram!

 • Kampanie VIDEO /YOUTUBE
 • Kampanie banerowe
 • Kampanie textowe

Zwiększ zaufanie do marki

Twój wizerunek jest dla nas najważniejszy. Dlatego nie musisz martwić się niczym.

 • Tworzymy atrakcyjne grafiki
 • Tworzymy atrakcyjne animacje
 • Tworzymy filmy
 • Zajmujemy się Copywritingiem

PROFESJONALNA I KOMPLEKSOWA OFERTA

Marketing XXI w. to już nie tylko dobry produkt i ulotki ale ogrom działań oraz zagadnień. Niestety nie do końca zrozumiałych dla właścicieli firm a przecież błędy w biznesie mogą kosztować nawet bankructwo! 

Nasza oferta Brand Startera powstała na podstawie wieloletnich doświadczeń, analiz i tysiącom godzin spędzonych przy zagadnieniach związanych z marketingiem 360. Dzięki czemu nie będziesz musiał marnować czasu, uczyć się na swoich kosztownych błędach i w kółko szukać kolejnych pseudo expertów marketing.

Bo już teraz połączyliśmy wszystkie nasze usługi w kompleksowe PAKIETY SPECJALNIE DLA CIEBIE!

 

CZY WIESZ, ŻE


NAJCZĘŚCIEJ WSKAZYWANYM PRZEZ AUTORYTETY MARKETINGU, KLUCZEM DO SUKCESU JEST PROFESJONALNY MARKETING INTERNETOWY! DLATEGO W NASZYCH REALIZACJACH PRZYKŁADAMY DO TEGO SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ.
NASZE STRONY I SKLEPY INTERNETOWE TO NIEZAWODNE ULTRA, NOWOCZENE APLIKACJE Z PRZYJAZNYMI SYSTEMAMI ZARZĄDZANIA, ANALITYCZNYMI ORAZ PROMOCJI.

Kampanie SEM

Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie

Google Ads (Google AdWords)

Przygotujemy i opublikujemy, niesamowicie skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google. Ad Words to usługa elastyczna budżetowo, wydajna i całkowicie mierzalna. Płacisz tylko za konkretne kliki, a nie ich obietnicę.

Sieć reklamowa Google Display Network

Skorzystamy z sieci partnerskiej Google. To tysiące najpopularniejszych blogów i witryn,  które współpracują z reklamami google i które to wyświetlać będą Twoje reklamy.

Reklama Youtube

Zaangażujemy Twoich klientów dzięki reklamie wideo w serwisie Youtube – drugiej, najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Youtube przestał być konkurencją dla telewizji. Teraz to ona musi się bardzo postarać, by zaoferować coś równie dobrego!

 

Remarketing

Przygotujemy i opublikujemy, niesamowicie skuteczne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google. Ad Words to usługa elastyczna budżetowo, wydajna i całkowicie mierzalna. Płacisz tylko za konkretne kliki, a nie ich obietnicę.

Kampanie produktowe

Pełna synchronizacja Twojego sklepu www z zakupami google oraz zakupami Facebook. To rozwiązanie wzniesie Twoją sprzedaż zdecydowanie wyżej. Wystarczy że dodasz nowy produkt na swoim sklepie a on automatycznie zacznie się sam promować! 

Standard

5 Courses
$ 34
99
per month - paid annually
 •  
Value

Professional

10 Courses
$ 54
99
per month paid annually
 •  
Popular

Lifetime

Unlimited Courses
$ 79
99
per month paid annually
 •  

1 Month of Premium Tutorials + Project Kits

Volutpat diam ut venenatis tellus in metus. Gravida cum sociis natoque penatibus et magnis dis. Odio pellentesque diam volutpat commodo.

Fun & Easy to follow
Works on all devices
Your own Pace
Super Affordable

Popular Videos

Odtwórz wideo

UX for Teams

Learn the basics and a bit beyond to improve your backend dev skills.

ava4.png
Chris Matthews

Designer

Odtwórz wideo

SEO & Instagram

Learn the basics and a bit beyond to improve your backend dev skills.

ava4.png
Chris Matthews

Designer

Trending Tutorials

Node.js

Trainer: Kareem Valbandun​
6 Tuts

Node.js

Learn the basics and a bit beyond, building on your development skills.
Start Here

Freelancing

Trainer: Diana Wellington​
12 Tuts

Freelancing

Learn how to be successful and disciplined and become high-demand.
Start Here
5/5 - (5 votes)