Kasetony reklamowe, szyldy
Gdynia, Gdańsk, TRÓJAMIASTO

Kasetony reklamowe z płyty kompozytowej dibond wyróżniają się niezwykłym, nowoczesnym i eleganckim designem. Są one powszechnie wykorzystywane nie tylko w centrach handlowych, ale także w innych lokalizacjach, ze względu na wysoką trwałość użytych materiałów konstrukcyjnych oraz elementów elektrycznych.

W tych panelach podświetlane są jedynie motywy graficzne, co nadaje im jeszcze większej atrakcyjności wizualnej. Jako producent specjalizujący się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań reklamowych, oferujemy szeroką gamę produktów. Wśród nich znajdują się kasetony reklamowe z płyty kompozytowej dibond, które są idealne dla firm poszukujących skutecznych i estetycznych nośników informacji.

Nasze realizacje:

Stawiając na nasze produkty, inwestujesz w doskonałą jakość oraz nowoczesność, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Nasze panele reklamowe z płyty kompozytowej Dibond mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy, co sprawia, że są one wyjątkowo uniwersalne i elastyczne pod względem zastosowań. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, aby nasze produkty jak najlepiej odpowiadały oczekiwaniom klientów.

Kalkulator kasetonu z dibondu - jednostronnego

Wycena:

MASZ PYTANIA ZADZWOŃ: 698 334 178

Co nas wyróżnia nasze kasetony reklamowe?

MOCNE OŚWIETLENIE LED

Aby zredukować ilość pobieranego prądu, stosujemy w naszych produktach profesjonalne moduły LED najnowszej generacji. Dzięki zastosowaniu do podświetlenia reklamy markowych modułów LED

Czujnik Światła

Czujnik światła pozwoli ci na zawsze zapomnieć o obsłudze Twojej reklamy oraz zaoszczędzić sporo prądu. Reklama automatycznie włacza światła podczas mroku oraz wyłącza kiedy tylko pojawia się słońce.

SZEROKA GAMA KOLORYSTYCZNA

Płyty kompozytowe typu dibond dostępne są w kilkunastu kolorach. Paletę kolorów jakie może mieć reklama z materiału typu dibond, zwiększa możliwość zastosowanie folii ORACAL 8500, którą oklejamy płytę kompozytową. Inną opcją jest malowanie tła reklamy na kolor z palety RAL.

WYPUKŁĄ GRAFIKA

Efektownym sposobem na przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów jest możliwość zastosowania grafiki wypukłej wraz z dodatkowym krawędziowym świeceniem. Zwiększy to zapamiętywalność reklamy oraz wyrożni ją na tle konkurencji.

Boki kasetonu są uzyskiwane poprzez proces zaginania płyty kompozytowej. Dzięki temu lico tworzy jednolitą bryłę. Standardowa grubość boku wynosi 9 cm. Oprócz tego istnieje możliwość produkcji kasetonów o grubości 7-14 cm. Przy zmianie standardowej grubości kasetonu należy pamiętać o tym, że zmienia się maksymalna wielkość obszaru graficznego. Opcjonalnie możliwe jest zastosowanie grafiki wypukłej, wykonanej z bezbarwnej plexi 10 mm, której lico wykańczamy jednym z dostępnych kolorów folii ORACAL 8500. Poza samym efektem wizualnym, otrzymujemy także dodatkowe, krawędziowe świecenie.

Efektownym sposobem na przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów jest możliwość zastosowania grafiki wypukłej wraz z dodatkowym krawędziowym świeceniem. Zwiększy to zapamiętywalność reklamy oraz wyrożni ją na tle konkurencji. Taki rodzaj grafiki uzyskujemy dzięki użyciu bezbarwnej plexi o grubości 10 mm, której lico wykańczamy jednym z dostępnych kolorów folii do podświetleń marki ORACAL.​

NASZE Opinie w Google

5/5
IVANNA ANDRUSYSHYN
Pierwsza tak profesjonalna firma, z którą się spotkałam i nareszcie koniec z poprawkami w nieskończoność mojej strony, dziękuje Panie Dawidzie za wszystko!
Klient
Anna W.
Cieszę sie, że trafiłam na na Pana Dawida, wcześniejsza firma okazała się totalnym nie porozumieniem, ale na szczęście wszystko szybko udało się poprawić, nasza strona rewelacyjna, na pewno zostanę stałym klientem. Szczerze polecam
Klient
Daria K.
Polecam usługi tej agencji. Pan Dawid robił mi stronę. Bardzo kreatywny człowiek, słucha oczekiwań Klienta i dobrze doradzi. Do tego posiada dużą wiedzę i doświadczenie odnośnie robienia stron oraz pozycjonowania.
Klient
Narine V.
Pełen profesjonalizm. Jestem pod wielkim wrażeniem. Serdecznie dziękuję i polecam z całego serca!!!
Klient
Uta B.
Polecam Firmę Brand-Vision robi super strony bardzo dobrze pozycjonuje, jestem bardzo zadowolony z ich pracy to jest świetna współpraca. POLECAM !!
Klient
Paulina K.
Polecam uslugi agencji. Profesjonalnie i z pelnym zaangażowaniem podchodzą do projektów.
Klient
Secret Lashes
"...Dziękujemy agencji reklamowej Brand-Vision za wielki wkład w rozwój naszej organizacji..."
Klient
5/5 - (3 votes)