branding i strategia​

Branding to technika marketingowa, polegająca na kształtowaniu marki w świadomości nabywców, ukazaniu jej wizerunku w pozytywnym świetle, wszelkie działania służące wzbudzeniu wśród nabywców skojarzeń marki z danym produktem oraz łatwiejszą identyfikację produktu wśród konkurencji.

Co Robimy?

Dbamy o:
-widoczność marki.
-wiarygodność marki.
-rzetelność marki.
-spójnoś marki.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Chętnie zaplanujemy wizerunek oraz opracujemy strategię wizerunkową Twojej organizacji. Ale również zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie ofertą przez kompleksową obsługę kanałów komunikacji z klientem zapewniając spójną rozpoznawalność.

Marketing internetowy, Kampanie reklamowe, reklama na facebooku, reklama facebook,

Wybrane marki, które zaufały naszej kompleksowej ofercie.

Już od pomysłu na nazwę, koncepcji logo, analizę przez skoordynowane działania wizerunkowe oraz pełen zakres działań marketingowych. Firmy, które z nami współpracują, osiągają znaczące sukcesy rynkowe, oparte na wskaźnikach sprzedaży, rozpoznawalności marki oraz ilości klientów. Dołącz do nich, skontaktuj się z nami i poznaj ofertę dla Twojej firmy. 

Soglamsalon.pl
Secretlashes.pl
Harizmastore.com

więcej

Kochamy to co robimy.

Rozwijająca się marka wymaga ciągłego monitorowania. Analizując pozycję marki na rynku można skuteczniej diagnozować poziom dopasowania marki do zmian rynkowych, które mogą stanowić wyzwania i zagrożenia dla organizacji (aktywność konkurentów,  trendy, rozwój substytutów). Analiza taka pozwala także na ocenę marki w kontekście jej znaczenia dla nabywców.

icons8-idea-100

Pomysł na markę

Biznes wymaga talentu, ogromu ciężkiej pracy i pokładów czasu – ale to wciąż może być za mało. By odnieść sukces trzeba jeszcze zostać zauważonym, a do tego potrzebujemy elementu, który nas wyróżni.

icons8-omnichannel-100

Strategia marki

Strategia jest jednym z kluczowych elementów zarządzania firmą. Każda firma, która chce osiągnąć sukces w biznesie, musi mieć dobrze opracowaną strategię.

icons8-solve-100

Nadzór nad marką

Nawet wielkie dobrze prosperujące brandy wymagają ciągłego monitorowania, dzięki czemu można diagnozować poziom dopasowania marki do zmian rynkowych.

Zacznij od logo

Jesteśmy profesjonalnym zespołem grafików, dla których ich praca, projektowanie to również pasja i hobby.